O nas

Temat win, kaw i herbat zainteresował nas w 2008 roku, a trzy lata później otworzyliśmy sklep internetowy Boreas.pl, w którym przestrzegamy dwóch prostych zasad: produkty muszą być starannie wyselekcjonowane i znakomitej jakości.

Zajmujemy się sprzedażą wysokogatunkowych produktów z całego świata, dokładnie je selekcjonujemy i dostarczamy zarówno do naszej stacjonarnej placówki znajdującej się w Wadowicach oraz do naszego sklepu internetowego. Produkty w naszej ofercie są przygotowywane zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych , dlatego powstała oferta zestawów upominkowych idealnych zarówno dla smakoszy jak i koneserów win. Nasze wina są oceniane przez najlepszych degustatorów na całym świecie oraz doceniane przez takich sommelierów jak Robert Parker.

To co nas wyróżnia, to posiadanie w swojej ofercie ponad 300 rodzajów win, kilkadziesiąt rodzajów nalewek, kaw oraz herbat. Z każdym dniem staramy się poszerzać ofertę, aby zagwarantować wyszukane produkty. Pragniemy, aby nasz sklep stał się miejscem do odkrywania nowych, niespotykanych smaków, które zachwycą Państwa gust i zawładną podniebieniem.

Produkty mogą Państwo wybrać sami lub skorzystać z naszej pomocy pod postacią specjalnych narzędzi selekcjonujących. Zapraszamy również do regularnego sprawdzania „Nowości”, które przygotowaliśmy z myślą o wszystkich odkrywcach smaku. Regularnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem publikując na stronie kolejne artykuły dotyczące sposobu podawania wina, parzenia herbat czy selekcji kaw.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, którą przygotowaliśmy, by móc odkryć miejsce, w którym spotykają się wszystkie najlepsze smaki.